Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Κυριακής.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές με την δράση σε όλα τα σπορ:

10:45 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS13 Balagne

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS14 Calvi Power Stage

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Έιμπαρ Primera Division

13:30 Eurosport 1 Γύρος της Καταλονίας Ποδηλασία

13:30 Novasports 1HD Πάρμα – Αταλάντα Serie A

14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ολλανδία Μότοκρος

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία – Κίελο Bundesliga 2

15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ολλανδία Μότοκρος

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Μπέτις Primera Division

15:00 ΕΡΤ3 Κέρκυρα – Βόλος Football League

15:30 Eurosport 1 Γάνδη – Βέφελγκεμ Ποδηλασία

15:30 Novasports 4HD Ουτρέχτη – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 Novasports 24 HD Φροζινόνε – ΣΠΑΛ Serie A

16:00 Novasports 5HD ΑΪΚ Στοκχόλμης – Έστερσουντ Allsvenskan

16:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 1HD Ρόμα – Νάπολι Serie A

16:00 ΕΡΤ Sports HD Άρης – ΟΦΗ Super League Σουρωτή

16:05 COSMOTE SPORT 1 HD Κάρντιφ – Τσέλσι Premier League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αννόβερο – Σάλκε Bundesliga

17:00 ΕΡΤ2 Περιστέρι – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ολλανδία Μότοκρος

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΣΧ Πυλαίας – Δράμα Handball Premier

17:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Παναιτωλικός Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Βαλένθια Primera Division

17:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Αϊντχόφεν Eredivisie

17:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Αργεντινή Αγώνας

18:00 Novasports 24 HD Ναντ – Λιλ Ligue 1

18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ολλανδία Μότοκρος

18:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Αγώνας

18:00 Novasports 5HD Ζάλτσμπουργκ – Αούστρια Βιέννης Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Τότεναμ Premier League

19:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 3HD Μπολόνια – Σασσουόλο Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Στουτγάρδη Bundesliga

19:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Αγώνας

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Ατρόμητος Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ατλάντα Χοκς-Μιλγουόκι Μπακς ΝΒΑ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ – Μέσκοφ VELUX EHF Champions League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Miami Open Τελικός

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Αγώνας

21:30 Novasports 2HD Ίντερ – Λάτσιο Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ουέσκα Primera Division

22:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD NASCAR Cup Series Texas O’Reilly Auto Parts 500

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ-Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ

23:00 Eurosport 1 Νορβηγία – Ιαπωνία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

Newskamatero

Related Posts

Create Account



Log In Your Account