Super League: Το πρόγραμμα των σερί ντέρμπι

Super League: Το πρόγραμμα των σερί ντέρμπι

Super League: Το πρόγραμμα των σερί ντέρμπι

Super League: Το πρόγραμμα των σερί ντέρμπι

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγωνιστικών που περιλαμβάνουν τα τρία σερί ντέρμπι της Super League.

Η Super League ανακοίνωσε το πρόγραμμα της 4ης, 5ης και 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος στο οποίο περιλαμβάνονται και τα τρία σερί ντέρμπι.

ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός θα αναμετρηθούν μεταξύ τους σε αυτές τις «στροφές» του πρωταθλήματος. Το πρώτο ματς «φωτιά» είναι αυτό ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την Τούμπα που θα γίνει στις 23/9.

Την επόμενη εβδομάδα (30/9) ο Ολυμπιακός θα υποδεχθεί τον ΠΑΟΚ, ενώ τη μεθεπόμενη η ΑΕΚ θα φιλοξενήσει τον Ολυμπιακό. Όλα τα ντέρμπι ορίστηκαν για τις 20:30.

Αναλυτικά

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/09/2018

18:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

20:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/09/2018

16:00 Α.Ο ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η. ΞΑΝΘΗ ARENA

19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

20:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/09/2018

19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 5ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09/2018

18:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEL FC ARENA

19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ο.Α.Κ.Α.

20:30 Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09/2018

16:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

19:00 ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

ΔΕΥΤΕΡΑ 01/10/2018

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/10/2018

18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/10/2018

16:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Ο.Φ.Η. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

18:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

20:30 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

ΔΕΥΤΕΡΑ 08/10/2018

19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA

Newskamatero

Create Account



Log In Your Account