Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Αναλυτικά

COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός

Τένις 04:00

ΕΡΤ3

Ανοιχτή Θάλασσα – 5χλμ Ομαδικό

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου 13:00

COSMOTE SPORT 1

Κάρντιφ-Νιούκαστλ

Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

ΕΡΤ HD

Ενόργανη γυμναστική

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου 15:00

COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour 1ος Ημιτελικός Ανδρών

Μπιτς βόλεϊ 15:20

EUROSPORT

BINCKBANK TOUR, 6ο ΕΤΑΠ

Ποδηλασία 16:00

ΕΡΤ2

IAAF Diamond League

Στίβος 16:00

COSMOTE SPORT 5

Γερμανίας, SS12 Panzerplatte 2

WRC 16:00

COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour 2ος Ημιτελικός Ανδρών

Μπιτς βόλεϊ 16:35

COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ-Φούλαμ

Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00

NOVASPORTS 1

Μίλγουολ – Ντέρμπι

Championship Αγγλίας 17:00

COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour Προημιτελικός Γυναικών

Μπιτς βόλεϊ 17:50

NOVASPORTS 5

Σάλτσμπουργκ – Χάρτμπεργκ

Πρωτάθλημα Αυστρίας 18:00

NOVASPORTS 3

Γκινγκάμπ – Παρί Σ.Ζ.

Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00

NOVASPORTS 1

Κιέβο – Γιουβέντους

Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 6

WTA Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός

Τένις 19:00

COSMOTE SPORT 2

Θέλτα-Εσπανιόλ

Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:15

COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι-Άρσεναλ

Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 4

Φένλο – Άγιαξ

Ολλανδικό Πρωτάθλημα 19:30

FOX SPORTS

NY YANKEES – TORONTO BLUE JAYS

MLB 20:00

COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour Μικρός τελικός Ανδρών

Μπιτς βόλεϊ 20:20

COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour, Τελικός Ανδρών

Μπιτς βόλεϊ 20:35

COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός

Τένις 21:00

ΕΡΤ2

Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός

Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 21:00

NOVASPORTS 3

Μονακό – Λιλ

Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:00

COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:15

COSMOTE SPORT 3

Έβερτον-Σαουθάμπτον

Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 1

Λάτσιο – Νάπολι

Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 2

Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν

Ολλανδικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 7

Λέστερ-Γουλβς

Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00

FOX SPORTS

Cleveland Indians – Baltimore Orioles

MLB 23:00

COSMOTE SPORT 6

WTA Western & Southern Open 2ος Ημιτελικός

Τένις 23:00

EUROSPORT 2

ΣΙΑΤΛ ΣΑΟΥΝΤΕΡΣ – Λ.Α ΓΚΑΛΑΞΙ

Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) 23:00

COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα-Αλαβές

Ισπανικό Πρωτάθλημα 23:15

Newskamatero

Create Account



Log In Your Account